Aktualności

Portal jest bezpłatny, ale kosztuje

Data publikacji: 2017-03-17

Logo projektu Bohaterowie Bitwy Nad BzurąZachęcamy do wspierania projektu 'Bohaterowie Bitwy Nad Bzurą'. Od przeszło sześciu lat prowadzimy nieustanne prace nad rozwojem naszego portalu. Przez ten czas udostępniliśmy tysiące biogramów żołnierzy Wojska Polskiego i cywilów poległych we wrześniu 1939 roku, pomogając wielu rodzinom ustalić wojenne losy i miejsce spoczynku ich bliskich. Wiele biogramów poległych i weteranów zostało uzupełnionych przez ich dzieci i wnuki, którzy zamieszczając fotografie, dokumenty, wspomnienia i relacje, mogli upamiętnić często zapomniane sylwetki Bohaterów. Dzięki temu powstało unikalne archiwum zawierające ogrom materiałów do historii kampanii 1939 roku. Wiemy, że wielu historyków korzysta ze zgromadzonych przez nas informacji, a liczne rodziny wciąż poszukują choćby najmniejszej wzmianki o swoich zaginionych przodkach. Cieszą nas każde odwiedziny na stronie, każdy mail czy telefon oraz każda zapalona wirtualna świeczka. Zainteresowanie użytkowników przekonuje nas, że nasze przedsięwzięcie odpowiada społecznemu zapotrzebowaniu i powininno być kontynuowane.

Nasz portal jest bezpłatny i taki pozostanie. Nie zamieszczamy też na nim reklam. Prowadzenie takiej działalności wiąże się wszakże z ponoszeniem kosztów i dotychczas Stowarzyszenie 'Nad Bzurą' dawało sobie z tymi działaniami radę. Po tylu latach, które minęły od inauguracji, istnieje jednak potrzeba odświeżenia portalu tak, by spełniał wymogi nowoczesnych technologii, oczekiwania rodzin i osób nad nim pracujących. W związku z tym prosimy o wspieranie naszego zadania poprzez wpłaty darowizn.

Aby dokonać wpłaty, wystarczy wpisać kwotę oraz kliknąć przycisk Wesprzyj portal na stronie głównej naszej strony. Po wykonaniu tych kroków nastąpi automatyczne przekierowanie do modułu przelewu w wielu polskich bankach.

Za każdą kwotę serdecznie dziękujemy i obiecujemy dokładać wszelkich starań, aby nasz portal był jeszcze lepszy.

Redakcja


Komentarze