Aktualności

Bohaterowie wyróżnieni

Data publikacji: 2011-01-16

Konkurs Polski InternetJest nam niezmiernie miło poinformować, że portal bohaterowie1939.pl został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie Polski Internet 2010 zorganizowanym przez The World Internet Foundation. Zostaliśmy nominowani w kategorii Kultura i Sztuka. Wraz z pięcioma innymi stronami internetowymi w tej kategorii portal znalazł się jesienią ubiegłego roku w II etapie konkursu. W grudniu nastąpiło rozstrzygnięcie, a wyniki ogłoszono na uroczystej gali 13 stycznia br. w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Na gali Kapituła konkursu ogłosiła, że pierwsze miejsce zajęła wyjątkowa strona internetowa Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli. Drugą pozycję i wyróżnienie otrzymał nasz portal, natomiast trzecią lokatę zajęła strona Muzeum z Bielska-Białej. Co warto podkreślić, strona internetowa sochaczewskiego muzeum zajęła również wysoką, czwartą lokatę.

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo sporo szczegółów na temat projektu oraz samego konkursu. Można tam również znaleźć krótką relację oraz fotografię z gali.

Nagroda ta jest dla nas, zarówno pomysłodawców jak i twórców oraz uczestników projektu ogromnym wyróżnieniem. Sprawia nam wiele radości ale również jest zobowiązaniem do dalszej, wytężonej pracy i nieustannego rozwoju portalu. Do czego niniejszym się zobowiązujemy.


Komentarze

Gratulacje, brawo!wielkie ukłony za zaangażowanie w prace nad portalem!

dodany przez: Romualda Ryba, 2011-01-17

Proszę spodziewać się już wkrótce wielu nowości i usprawnień na portalu. Za kilka dni miejsca pamięci, a zatem cmentarze i pomniki, będą zlokalizowane na mapie dzięki czemu łatwiej będzie można się poruszać w tym obszarze.

dodany przez: Marcin, 2011-01-18